Trzy sprawdzone zestawy nagłośnieniowe dla Koła Gospodyń Wiejskich

06-06-2020

Chcielibyśmy przedstawić trzy najczęściej wybierane konfiguracje nagłośnienia dla Koła Gospodyń Wiejskich w naszym sklepie.

Są to konfiguracje, które statystycznie wybierały najczęściej KGW z oferty naszego sklepu i każda z nich w 100% spełniała oczekiwania każdego Koła Gospodyń Wiejskich.

 

zestaw z 4 mikrofonami wybieranymi w wersjach:

 a) cztery mikrofony doręczne, b) dwa doręczne i dwa nagłowne + klips. lub c) cztery mikrofony nagłowne

 

bardzo solidna konstrukcja z mikrofonem bezprzewodowym, niebanalna jakość dźwięku i do 15 lat gwarancji na dostępność części od Brass Tone Audio. Klienci często decydowali się na dodatkowy mikrofon bezprzewodowy, tak aby mieć łącznie dwa nadajniki w tym niekiedy jeden mikrofon nagłowny.

 

 Chyba najmocniejsza konfiguracja z kolumnami statywowymi, Kolumny, mikser i dwa mikrofony spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających, niektóre KGW decydowały się zamienić mikser na 8 kanałowy z uwagi na lokalny zespół, który posiadał własne instrumenty, które miały być podłączone do sprzętu.

 

Prosimy pamiętać, że spełniamy każde "byłoby lepiej gdyby..." i konfiguracje zestawów nagłośnieniowych można modyfikować wg. własnych wymagań.