Spray Zmywacz do etykiet Label Killer 300ml

Preparat znakomicie usuwa wszelkiego rodzaju etykiety samoprzylepne ze wszelkich powierzchni, takich jak: szkło, porcelana, metal, drewno, folia itp. (sprzęt biurowy, sprzęt informatyczny, kasy fiskalne, maszyny do etykietowania, opakowania, sprzęt AGD).
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: CHE0103
  • Producent: TERMOPASTY
  • Kod producenta: 5901764329428
  • Dostępność: Duża ilość Duża ilość
  • Cena netto: 20,33 zł / szt. 25,00 zł / szt.
  • szt.

Zamów do godziny 11:00, a produkt wyślemy jeszcze dziś!

Dotyczy dni: poniedziałek - piątek

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin. Gdy produkt ma status dostępnego wyślemy twoje zamówienie najpóźniej następnego dnia roboczego.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14dni, powiadom nas o zamiarze zwrotu do 14 dnia od daty otrzymania produktu i odeślij nam go w ciągu kolejnych 14 dni.

Spray zmywacz do etykiet Label Killer 300ml AG

Laber Killer jest znakomitą propozycją dla osób, które mają problem z pozbyciem się wszelkiego rodzaju etykiet samoprzylepnych. Substancje zawarte w preparacie skutecznie zmniejszają przyczepność kleju, przez co naklejki odchodzą bardzo łatwo. Nie trzeba przy tym martwić się o zniszczenie powierzchni pod etykietą, ponieważ Label Killer firmy AG Termopasty nie wpływa niszcząco na większość czyszczonych powierzchni. Oprócz tego preparat świetnie nadaje się do usuwania naturalnych tłuszczów, żywic lub odcisków palców.

Preparat znakomicie usuwa wszelkiego rodzaju etykiety samoprzylepne. Substancje zawarte w produkcie działają na klej eliminując jego przyczepność. Nie oddziaływuje z większością materiałów czyszczonych powierzchni. Dodatkowo preparat łatwo usuwa naturalne tłuszcze, żywicę czy odciski palców.

Uwaga:

preparat może niezauważalnie rozpuścić kolorowy wydruk pod usuniętą etykietą, a także rozpuścić niektóre tworzywa sztuczne - zalecana jest ostrożność!

Sposób użycia:

Preparat należy rozprowadzić bezpośrednio na etykiecie przez około 3 minuty. Użyj szmatki lub chusteczki do wycierania pozostałego kleju.
Zastosowanie: sprzęt biurowy i informatyczny, kasy fiskalne, maszyny do etykietowania, opakowania, sprzęt AGD

Magazynowanie:

Magazynować w zamkniętych pojemnikach, w suchych, dobrze wentylowanych pomieszczeniach z dala od źródeł ciepła i zapłonu oraz bezpośredniego światła słonecznego. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed wyładowaniami elektrostatycznymi.


Dane zawarte w niniejszym materiale są zgodne z obecnym stanem naszej wiedzy. Opisują one typowe własności i zastosowania wyrobu. Jednak sprawą użytkownika jest zbadanie przydatności tego produktu do konkretnych zastosowań. Za uzyskane wyniki nie możemy przyjąć odpowiedzialności ze względu na to, że warunki stosowania są poza naszą kontrolą.
w
witek
Zweryfikowany