Zestaw nagłośnieniowy LNX13C

Zestaw przeznaczony do zastosowań, w których wolne ręce to podstawa. Jest to idealny zestaw, którego zadaniem jest wzmocnienie przemówienia, instruktażu czy szkolenia dla niewielkiej publiczności.
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: LNX13C
 • Producent: BRASS TONE AUDIO
 • Dostępność: Umiarkowana ilość Umiarkowana ilość
 • szt.
 • 2 559,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Gdy produkt jest dostępny wysyłamy w ciągu 24h.

Dostępność produktu sprawdź w polu "Dostępność:" nad ceną produktu.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin. Gdy produkt ma status dostępnego wyślemy twoje zamówienie najpóźniej następnego dnia roboczego.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30dni, powiadom nas o zamiarze zwrotu do 14 dnia od daty otrzymania produktu i odeślij nam go w ciagu kolejnych 16 dniach.

Zestaw nagłośnienia LNX13C - to zestaw przeznaczony do zastosowań, w których wolne ręce to podstawa.

Jest to idealny zestaw, którego zadaniem jest wzmocnienie przemówienia, instruktażu czy szkolenia dla niewielkiej publiczności.

Dedykujemy to nagłośnienie do szkoleń, sal wykładowych, imprez sportowych oraz wszędzie tam, gdzie muzyka stanowi tło lub rolę drugoplanową.

Zestaw szkoleniowy charakteryzuje się niewielkimi gabarytami, prostotą obsługi oraz uniwersalnością. Z łatwością obsłuży go osoba, która nigdy nie miała do czynienia z tego typu sprzętem, a całość można zmieścić w bagażniku niewielkiego samochodu.

 • Niewielkie kolumny z głośnikiem basowym 20cm o wymiarach 44x30x24 cm uniesione na statywach idealnie nagłośnią instruktaż z robienia makijażu, zabaw dla dzieci czy lekcji z angielskiego. Sprawdzi się dla publiczności od kilkunastu do kilkudziesięciu osób, w przerwie idealnie stworzą tło muzyczne o czystym brzmieniu. Duży zapas mocy pozwoli im grać mocno, jednak z uwagi na małą średnicę głośnika basowego naturalnym zjawiskiem jest mniejszy zakres częstotliwości.
 • Wzmacniacz wbudowany w mikser zaspokoi apetyt na moc kolumn, a całym zestawem będziemy sterować z miksera.
 • Mikser 4 kanałowy z funkcją Bluetooth, USB i tablicą efektów umożliwi jednocześnie odtwarzanie muzyki z PEN-DRIVE i pracy z mikrofonami a także urządzeniami zewnętrznymi tj jak telefon, tablet czy laptop, możliwość przyłączenia tych urządzeń także bezprzewodowo poprzez technologię Bluetooth.
 • Mikrofony w zestawie to dwa w jednym: mikrofon do ręki i nagłowny w technologi bezprzewodowej mogące działać równocześnie.
 • Zestaw okablowania (brak na zdjęciu) i przyłączy umożliwi połączenie elementów zestawu w całość, a dodatkowe redukcje oraz przyłącza dadzą możliwość skorzystania z kanałów miksera do podłączenia również laptopa, telefonu czy innego źródła dźwięku za pomocą przewodu.

W skład zestawu wchodzą urządzenia takie jak:

Mikser z wbudowanym wzmacniaczem BTA1204

Mikrofony SDR1203, zestaw mikrofonu doręcznego z mikrofonem nagłownym (+ klips krawatowy)

Kolumna estradowa LNX0802 Brass Tone Audio

Statywy do kolumn

Okablowanie przyłącza, redukcje i adaptery.